Individualių konsultacijų programa.


Pirmasis etapas trunka apie 6 savaites.

Pilnai praėjus 6 savaičių konsultacinę programą, mano klientai paprastai jau mato savo veiksmų rezultatus (jie dažnam pasimato jau per pirmasias savaites pradėjus taikyti mitybos ir gyvensenos pakeitimus). Per šį 6 savaičių laikotarpį klientai įgauna naujus įpročius ir įsisavina naujas žinias,  kurių ir savo valios ir veiksmų dėka, toliau gali rūpintis savo gerbūviu patys.

Pirmasis konsultacinis etapas vyksta taip:

Susipažinimas: mums nusprendus dirbti kartu, aš jums atsiunčiu klausimyną, kurį užpildę suteiksite man daug informacijos apie save, kuri leis man jus geriau pažinti.

Konsultacija nr.1 [trukmė 1h]: pirmoji konsultacija skirta man jus pilnai pažinti. Susirinkus reikiamą informaciją, galiu pabaigti daryti jūsų mitybos ir gyvensenos analizę, kuri vėliau informuos taktinių veiksmų planą.

Konsultacija nr.2 [trukmė 1h]: šios konsultacijos metu pateikiu jums jūsų mitybos ir gyvensenos analizės rezultatus bei įžvalgas. Antroje konsultacijos dalyje mes kartu išdiskutuojame veiksmų planą, kuris yra realus jums įgyvendinti atsižvelgiant į jūsų dabartinę situaciją. Pavyzdžiui, jei jūs esate 24/7 dirbantis įmonės vadovas, jums, tikėtina, netiks mitybos ir gyvensenos optimizavimo planas, kuris tiktų namie besimokančiam studentui, kuris praleidžia didžiąją laikodalį namie ir, tikėtina, gali skirti daugiau laiko maisto ruošimui.

Mitybos ir gyvensenos planas: 2-3d. po antrosios konsultacijos jums pateiksiu planą ir visą dokumentaciją reikalingą jums, kad jūs galėtumėt pradėti jį įgyvendinti. 

Laikas įgyvendinti planą [4-5 sav.] gavę planą jūs pradėsite jo laikytis. Visą laiką, jei kils kokių klausimų ar reiks papildomos pagalbos ar rekomendacijų ir palaikymo galėsite į mane kreiptis. Kiekvieną savaitę jūs pateiksite trumpą ataskaitą man, apie tai, kaip jums sekėsi, o aš jums atsiųsiu naujos informacijos ir gairių, kaip lengviau pritaikyti pokyčius jūsų gyvenime.

Konsultacija nr.3: paprastai vyksta jums 'pagyvenus' su mitybos ir gyvensenos planu apie 3-5 savaites. Šios konsultacijos tikslas apžvelgti, kaip jums sekėsi laikytis plano, apžvelgti rezultatus, aptarti kas pasikeitė jūsų savijautoje. Šios konsultacijos metu taip pat aptariame, kurioje vietoje reikalingos korekcijos pirminiam planui. Ne visada viskas, kas atrodo įgyvendinama pradžioje tinka, todėl nuolatinė plano korekcija yra neišvengiama mūsų darbo kartu dalis. Mes kartu atradinėsime, kas veikia būtent jums, kad sveikatą puoselijantis gyvenimo būdas jums taptų įprastu ir maloniu užsiėmimu.

TOLIAU:

Dažnas mano klientas per pimas 4-6 savaites darbo kartu įgauna visus reikiamus įgūdžius, kad tęsti ką pradėjome idividualiai. Kartais reikia kartu padirbėti dar papildomus 1-2 mėnesius kartu.

Pirmojo etapo, kuris trunka 6 savaites, kaina: 300 Eur 

Kursai ir individualios konsultacijos

Klientų atsiliepimai

.